Lojtari i Veronas: Motrën ma vranë, unë isha gati të vdisja nga sëmundja

Lojtari i Veronas: Motrën ma vranë, unë isha gati të vdisja nga sëmundja

Mesfushori i Hellas Verona, Emmanuel Agyemang Badu ka rrëfyer se viti 2019 dhe 2020 kanë qenë vitet më të vështira të jetës së tij, pasi ai ishte gati të vdiste, ndërsa motrën ia vranë.

Reprezentuesi 29-vjeçar i Ganës e kaloi pjesën më të madhe të karrierës së tij në Itali me Udinesen, ndërsa që nga viti 2019 luan te Verona. Lajmi i plotë në Insporti.com