Luajti 90 minuta në humbjen e thellë të Fenerbahces – kështu u vlerësua Muriqi

Luajti 90 minuta në humbjen e thellë të Fenerbahces – kështu u vlerësua Muriqi

Vedat Muriqi nuk ka arritur të lë gjurmë në humbjen e Fenerbahces të pësuar në udhëtim.

Skuadra e sulmuesit kosovar, gjiganti turk Fenerbahce pësoi disfatë të thellë, 3:1 në udhëtim te Alanyaspori, raporton Insporti

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi luajti titullar dhe ishte në fushë për 90 minuta, por nuk arriti ta gjejë rrugën drejt golit.

Kjo ishte nota e Vedat Muriqit