Luftë për një vend në Bayern

Luftë për një vend në Bayern

Marc Roca dëshiron të qëndrojë në Bayern Munich dhe të luftojë për vendin e tij, shkruan AS, njofton Insajderi.

Roca i ishte bashkuar Bayern-it në gjysmë-sezon nga Espanyol-i, por ka arritur të paraqitet vetëm pesë herë për kampionët e Bundesligës.

Përkundër se në Spanjë janë të interesuar për ta kthyer, Rocka po shpreson që të vazhdojë të Bayern edhe në pjesën tjetër të sezonit dhe të fitojë një vend të përhershëm në ekip./Insajderi.com

Bundesliga | Bayern Munich's Marc Roca: "My career hasn't been easy but I'm  living a dream at Bayern Munich