Maldini synon huazimin 100 milionësh

Maldini synon huazimin 100 milionësh

lorentino Luis i Benficas është një nga talentet më të kërkuar në panoramën e futbollit evropian dhe Milani po lëviz në lidhje me mundësinë e nënshkrimit të mesfushorit.më shumë në Insporti.com.