Mali i Zi e publikon listën e lojtarëve – e fton shqiptarin për ndeshjen kundër Kosovës

Mali i Zi e publikon listën e lojtarëve – e fton shqiptarin për ndeshjen kundër Kosovës

Më 7 qershor Kosova është mysafir i Malit të Zi në ndeshjen kualifikuese të Euro 2020. Kombëtarja fqinje ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë ndeshje.

Ndër të ftuarit është edhe futbollisti shqiptar që mbron ngjyrat malazeze, Fatos Beqiraj. Emra tjerë që spikatin është ai i Stefan Jovetic të Monacos dhe Stefan Savic i Atletico Madrid.

Lexoni më shumë në Insporti