Man United dërgon ofertë të re për Fernandes

Man United dërgon ofertë të re për Fernandes

Manchester United ende beson se do të arrijë një marrëveshje me klubin portugez, Sporting Lisboa për mesfushorin Bruno Fernandes.

Sipas medieve angleze, United ka dërguar një ofertë të re në drejtim të Sportingut e që besohet se është në vlerën e 50 milionë funta. Kjo pritet të pranohet nga ana e portugezëve dhe po ashtu e fundit e klubit anglez, pasi nuk dëshirojnë të paguajnë më shumë, më shumë në Insporti.com.