Man UTD në finale të FA Cup (VIDEO)

Man UTD në finale të FA Cup (VIDEO)

Manchester United ka kaluar në finale të FA Cup duke shënuar fitore senzacionale në Wembley kundër Tottenham Hotspur.

Klikoni KËTU, për të lexuar raportin e plotë dhe për të shikuar golat e ndeshjes.

Man UTD në finale të FA Cup (VIDEO)