Manchester City kthehet te fitorja

Manchester City kthehet te fitorja

Manchester City e ka mundur 2-0 në udhëtim Crystal Palace dhe është kthyer te fitorja pas humbjes befasuese të pësuar në shtëpi dy javë më parë kundër Wolves.më shumë në Insporti.com