Manchester United i pagabueshëm deklason Swansea

Manchester United i pagabueshëm deklason Swansea

Manchester United ka shënuar fitoren e dytë radhazi këtë sezon në Premier ligë. ‘Djajtw e Kuq’ kanë shënuar fitore me lehtësi ndaj Swansea Cityt me rezultat të thellë 4:0.

Golat për ‘Djajtë e Kuq’ i shënuan: Eric Bailly, Romelu Lukakut, Paul Pogbas dhe Anthony Martial (84).

Pas kësaj fitore Manchester United ka tubuar 6 pikë duke u mes lejuar ndonjë befasi në fillim të kampionatit.

http://www.dailymotion.com/video/x5xepxb