Manchester United – PSG, favoriti sipas bastoreve dhe gjithçka që duhet të dini rreth ndeshjes

Manchester United – PSG, favoriti sipas bastoreve dhe gjithçka që duhet të dini rreth ndeshjes

Manchester United – PSG është super ndeshja e xhiros së 1/8-ës së finales në Ligën e Kampionëve.

Në “Old Trafford”, ‘Djajtë e Kuq’ në formë, presin Paris Saint-Germainin që kryeson bindshëm si lider në kampionatin francez.

Të ringjallur nga Ole Gunnar Solskjaeri, ‘djajtë’ futen në këtë ndeshje me vetëbesim të lartë, kur merren parasysh edhe mungesat e mëdha të Paris Saint-Germainit.

Te parisienët mungojnë Neymar, Edinson Cavani e Meunier – mungesa të cilët gjgianti anglez do të tentojë t’i shfrytëzojë.

Lexoni më shumë rreth kuotave në bastore për takimin Manchester United – PSG