Manchester Unitedi e mbyll fazën e grupeve me fitore të thellë – shikoni çfarë ka bërë talenti anglez

Manchester Unitedi e mbyll fazën e grupeve me fitore të thellë – shikoni çfarë ka bërë talenti anglez

Manchester Unitedi e ka mbyllur me një fitore të thellë ndaj AZ Alkmaarit fazën e grupeve të Ligës së Evropës.

“Djajtë e kuq” triumfuan me shifrat 4:0 dhe e mbyllën grupin L në pozitën e parë me 13 pikë, më shumë në Insporti.com