Marca “zbulon” fituesin e Topit të Artë

Marca “zbulon” fituesin e Topit të Artë

Cristiano Ronaldo drejt triumfit për “Topin e Artë” të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e prestigjiozes spanjolle “Marca”, që i bën një analizë të thellë sezonit të CR7 tek Juventusi dhe në Përfaqësuesen e Portugalisë.më shumë në Insporti