Marquez e pranon gabimin

Marquez e pranon gabimin

Rrëmuja e krijuar nga incidenti mes Marc Marquez dhe Valentino Rossit në garën e fundit të Botërorit të Moto GP e zhvilluar në Argjentinë vijon ende të krijojë polemika dhe sot ai që ka folur për ngjarjen e tri ditëve më parë është kampioni i botës në fuqi. Piloti spanjoll…Më tepër lexoni në Insporti.com