Maxi Lopez, ish-bashkëshorti i Wanda Naras, aktualisht partnerja e Mauro Icardit, pak ditë më parë ka folur publikisht mbi vështirësitë që është përballur për t’u ta" />

Maxi Lopes e fyen publikisht ish-gruan që e tradhëtoi me Icardin

Maxi Lopes e fyen publikisht ish-gruan që e tradhëtoi me Icardin

Maxi Lopez, ish-bashkëshorti i Wanda Naras, aktualisht partnerja e Mauro Icardit, pak ditë më parë ka folur publikisht mbi vështirësitë që është përballur për t’u takuar me tre fëmijët e tij, fryt i martesës për modelen argjentinase.

Lopez, sot 35 vjeç dhe lojtar i lirë, është hedhur sërish në sulm, me një postim në rrjetet sociale, në drejtim të ish-bashkëshortes Wanda, më shumë në Insporti.com.