Mbrojtësi i Real Madridit afër Bayernit?

Mbrojtësi i Real Madridit afër Bayernit?

Ish reprezentuesi i Francës dhe ish anëtari i Bayern Munich, Willy Sagnol, ka treguar se si Bayern ishte afër nënshkrimit me Raphaël Varane.

Lajmi i plotë në Insporti.com