Mbrojtësi i Real Madridit infektohet me COVID-19

Mbrojtësi i Real Madridit infektohet me COVID-19

Nacho Fernandez, mbrojtës i Real Madridit, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Kështu “AS” raportuar e përditshmja spanjolle “AS”.

Mbrojtësi do të vetizolohet për dy jave dhe do të mungojë në ndeshjet e radhës të Real Madridit.

Ai këtë edicion ka luajtur në dhjetë ndeshje për klubin mbretëror. /Insajderi.com