Mbyllet pjesa e parë mes Kosovës U-21 dhe Andorrës U-21 pa gola

Mbyllet pjesa e parë mes Kosovës U-21 dhe Andorrës U-21 pa gola

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova për grupmoshat U-21 po luan ndaj kundërshtareve të grupit, Andorrës U-21, ndërsa pjesa e parë është mbyllur pa gola, njofton Insajderi.

Të përzgjedhurit e Rafet Prekazit, ndeshjen e tetë në grup e kanë kundër autsajderit nga Andorra.

Në përgjithësi ndeshja ishte më  e mirë për Kosovën, me raste shënimi që kishte në fillim dhe fund të takimit, ndërsa kundërshtari tentonte të rrezikonte portën nikoqire me anë të kundërsulmeve, por që nuk ishin të rrezikshëm. /Insajderi.com