Media e afërt me Juventusin: Ronaldo do të jetë me bardhezinjtë deri në këtë vit

Media e afërt me Juventusin: Ronaldo do të jetë me bardhezinjtë deri në këtë vit

Cristiano Ronaldo do të respektojë kontratën me Juventusin duke qëndruar deri në vitin 2022 me klubin bardhezi.

“Tuttosport”, media e afërt me “Zonjën e Vjetër”, raporton se palët kanë vendosur të respektojnë marrëveshjen e firmosur në vitin 2018 dhe ylli portugez nuk ka ndërmend të largohet nga Torino.

Lexoni më shumë…