Mediet serbe shkruajnë për Shaqirin, ja çfarë thonë

Mediet serbe shkruajnë për Shaqirin, ja çfarë thonë

Temë këto ditë padyshim është Xherdan Shaqiri dhe e ardhmja e tij tek Liverpooli.

Është Jurgen Klopp ai që ka thënë se Shaqiri nuk do të shitet, duke i dërguar një sinjal të qart Romës, skuadra e cila e dëshironte, me shume ne Insporti.com