Mediumi i madh spanjoll shkruan për Rey Manajn

Mediumi i madh spanjoll shkruan për Rey Manajn

Barcelona po vuan shumë në sulm për shkak të lëndimeve të Luis Suarez dhe Ousmane Dembele, ndërsa trajneri Quique Setien e ka ftuar nga ekipi B, sulmuesin shqiptar Rey Manaj.më shumë në Insporti.com.