Mesazhi i Zidane para ndeshjes kundër Juventusit

Mesazhi i Zidane para ndeshjes kundër Juventusit

Zinedine Zidane është paraqitur në konferencën për shtyp para përballjes Juventus – Real Madrid.

“Jemi këtu për të zhvilluar një ndeshje të mirë, sigurisht që finalja e Cardiffit nuk ka të bëjë asgjë me ndeshjen e nesërme dhe nuk mendojmë për këtë. Është një histori krejt tjetër”, ka deklaruar francezi.

Lexoni deklaratën e plotë të Zidane