Mësohen fituesit e Grupit A në Ligën e Kombeve

Mësohen fituesit e Grupit A në Ligën e Kombeve

Po luhet edicioni i dytës i Ligës së Kombeve.

Grupi “A” në të cilin ndodhën skuadrat më të mira evropiane ka mësuar fituesit e këtyre grupeve.

Belgjika, Italia, Franca e Spanja kanë përfunduar në vendin e parë.

Më 3 dhjetor hedhet shorti i gjysmëfinales së garës ku më pastaj fituesit kalojnë në finale.

Ndeshjet gjysmëfinale zhvillohen më 6 dhe 7 tetor të vitit 2021. /Insajderi.com