Mësoni për tifozin më të veçantë në historinë e futbollit (VIDEO)

Mësoni për tifozin më të veçantë në historinë e futbollit (VIDEO)

Tifozët e futbollit njihen si më të çmendurit dhe kjo gjë është konfirmuar edhe ditën e sotme. Irani luante përballë Kamboxhias për kualifikueset e Kupës së Botës 2022 dhe triumfoi me shifrat 14-0.më shumë në Insporti.com