Messi në PSG? Flet babai i tij

Messi në PSG? Flet babai i tij

Jorge Messi, babai dhe agjenti i 10’shit të Barcelonës, ka demantuar udhëtimin e tij në Barcelonë për të biseduar me PSG-në për transferimin e Lionel Messit në Francë.

Ai i ka quajtur të pavërteta të gjitha pretendimet.

“Gënjeshtër. Kam qenë në Argjentinë që nga shtatori”, shkroi ai.

Lionel Messi kishte deklaruar gjatë verës se e dëshiron largimin nga klubi. /Insajderi.com