Milani ofron 75 milionë euro dhe Niangun për Belottin

Milani ofron 75 milionë euro dhe Niangun për Belottin

Milani është i gatshëm të ofrojë 75 milionë euro dhe shërbimet e M’Baye Niangut për të transferuar yllin e Torinos, Andrea Belotti, raporton La Stampa.

Gazeta me bazë në Torino raporton se Milani ende nuk është dorëzuar për Belottin, për të cilin Torino kërkon 100 milionë euro.

Sipas këtyre raporteve thuhet se kjo do të jetë oferta e fundit për përfaqësuesin e Italisë.