Milot Rashica ka vetwm një opsion – Aston Villa

Milot Rashica ka vetwm një opsion – Aston Villa

Aston Villa është momentalisht klubi i vetëm që është pas shërbimeve të Milot Rashicës dhe nuk e ka ndërmend të dorëzohet për të.

Lajmet e fundit nga Anglia bëjnë të ditur se Aston Villa ka dërguar një ofertë të re, e cila do t’i jep shtytje klubit gjerman që ta shesin lojtarin edhe pse oferta e parë I plotësonte kërkesat e klubi, transmeton Insajderi.

Miloti lidhej edhe me një transferim tek Red Bull Leipzig, por duket se skuadra ata nuk janë në gjendje të paguajnë aç shumë për kosovarin, i cili është i dëshpëruar për tu bashkuar me ta./Insajderi.com.