Mino Raiola: De Ligt ka marrëveshje me gjigantin evropian

Mino Raiola: De Ligt ka marrëveshje me gjigantin evropian

 

Matthijs de Ligt ka arritur marrëveshje me Juventusin dhe ka mbetur që çështja të zgjidhet në mes të klubeve.

Agjenti i yllit holandez, Mino Raiola e ka konfirmuar se ai e ka mbyllur çështjen e klientit të tij me Juventusin dhe ka mbetur vetëm që klubi italian të bind Ajaxin për çminin që ka ofruar, më shumë në Insporti.com.