Mitrovicaset mposhtin 10 me 0 llapjanet

Mitrovicaset mposhtin 10 me 0 llapjanet

Ekipi futbollistik i grave KF Mitrovica ka mposhtur atë të Llapit me rezultat 10 me 0.

Kështu, KF Mitrovica fiton për herë të tretë me radhë Kupën e Kosovës në futbollin e grave.

Golat në këtë ndeshje u shënuan, tre nga Biqkaj, nga dy herë shënuan Jashari, Kryeziu e Mgcoyi dhe një gol e shënoi Shala./Insajderi.com