Momenti kur 40 mijë tifoz festuan me Ronaldon: “SIIIII”

Momenti kur 40 mijë tifoz festuan me Ronaldon: “SIIIII”

I gjithë stadiumi i Juventusit ishte në festë të “çmendur” kur Cristiano Ronaldo shënoi nga penalltia mbrëmë ndaj Altetico Madridit në Ligë të Kampionëve.

Kur kishin mbetur më pak se gjashtë minuta deri në përfundim të ndeshjes, Ronaldo u shfaqë në skenë për të shënuar nga penalltia dhe e festoi në stilin e tij tashmë të famshëm “SIIII”, më shumë në Insporti.com.