Momenti kur Kosovare Asllani shënoi gol dhe ia siguroi fitoren Real Madridit

Momenti kur Kosovare Asllani shënoi gol dhe ia siguroi fitoren Real Madridit

Kosovare Asllani ka qenë heroina e Real Madridit të femrave në ndeshjen e sotme kundër Espanyolit.

Në kuadër të javës së 18-të në ‘Primera Division’, CD Tacon arriti ta mposhtë Espanyolin me rezultat minimal 2:1. Më shumë në Insport.