Morina tregon çelësin e fitoreve të Kosovës, shprehet optimist për ndeshjet e radhës

Morina tregon çelësin e fitoreve të Kosovës, shprehet optimist për ndeshjet e radhës

Përfaqësuesja e Kosovës i ka fituar dy ndeshjet e para parakualifikuese për Botërorin e vitit 2023, duke mundur Islandën (80:78) dhe Luksemburgun (84:80).më shumë në Insporti.com.