Mourinho e Costa mund të ribashkohen

Mourinho e Costa mund të ribashkohen

Jose Mourinho po e konsideron nënshkrimin e lojtarit të Atletico Madrid, sulmuesin Diego Costa, shkruan Mirror, njofton Insajderi.

Tottenham janë në kërkim të një sulmuesi dhe Costa raportohet se është i hapur për një rikthim në Angli.

Mourinho e Costa ishin bashkë edhe tek Chelsea vite më parë, dhe kishin fituar edhe Premier Ligën në sezonin 2014/15./Insajderi.com