Mourinho e ka humbur durimin

Mourinho e ka humbur durimin

Jose Mourinho po vuan dhe këtë e ka pranuar dhe vetë. Trajneri karizmatik kërkon të jetë në aksion të ndjejë adrenalinën nga ndeshjet e çdo jave. më shumë në Insporti