Mourinho i vendosur: Kjo dua të ndodhë me sezonin e Premierligës

Mourinho i vendosur: Kjo dua të ndodhë me sezonin e Premierligës

Jose Mourinho ka thënë se dëshiron që sezoni i Premierligës të rifillojë, pasi që “është më mirë për të gjithë”.

Trajneri portugez, duke folur për Sky Sports, ka thënë se po i mungon futbolli dhe se sezoni i Premierligës duhet të përfundohet, transmeton Insporti

Lexoni më shumë në Insporti