Mourinho kishte refuzuar Realin për Romën

Mourinho kishte refuzuar Realin për Romën

Trajneri portugez, Jose Mourinho, ka refuzuar Real Madridin për Romën.

Sipas Telegraph, një javë para se Zidane të largohet, klubi mbretëror ka telefonuar “Special One”.

Por, ai kishte ndarë mendjen që të shkojë në Olimpico.

Pastaj, Reali kishte ftuar Carlo Ancelotti ku dhe arriti marrëveshje. /Insajderi.com