Munishi në foto me Baftiun – a po paralajmërohet qëndrimi i tij te Ballkani?

Munishi në foto me Baftiun – a po paralajmërohet qëndrimi i tij te Ballkani?

Krye trajneri i ekipit të Ballkanit, Ismet Munishi, ka publikuar një fotografi në rrjetin e tij social Facebook, me super talentin, Blend Baftiu.

Baftiu, ishte njëri nga emrat më të përfolur në futbollin kosovar dhe ai ishte i lidhur me një kalim të tij në ligën turke, por deri më tani, nuk ka ndonjë lëvizje konkrete në këtë drejtim, ani pse një largim i tij ishte paralajmëruar nga vet Munishi si dhe drejtuesit e klubit të Ballkanit, njofton Insajderi.

Publikimi i kësaj foto të Munishit me Baftiun, ka dhënë sinjale se lojtari do të vazhdojë të mbetet tek klubi i Ballkanit./Insajderi.com.

Loading…Fc Ballkani 🖤🧡

Gepostet von Ismet Munishi am Montag, 21. September 2020