Muriqi tregon arsyen e zëvendësimit kundër ish skuadrës së tij

Muriqi tregon arsyen e zëvendësimit kundër ish skuadrës së tij

Muriqi thotë se është mirë, teksa ka bërë të ditur se shumë lehtë ka mundur t’i rikthehet lëndimi

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka vazhduar me formën e mirë në Turqi.

Ai është kthyer disa ditë më parë nga lëndime dhe për tri ndeshje me radhë, ka shënuar e asistuar, duke treguar që dëmtimi i takon të kaluarës, më shumë në Insporti.com.