Mustafi tregon mesazhin nga gruaja e tij

Mustafi tregon mesazhin nga gruaja e tij

Mbrojtësi shqiptar me nënshtetësi gjermane, Shkodran Mustafi, është një ndër futbollistët më të kritikuar në Premier League dhe tifozët e Arsenalit shpeshherë i kanë dalë kundër mbrojtësit kampion bote me Gjermaninë.më shumë në Insporti.com.