Nasri shpërthen ndaj Deschamp: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman

Nasri shpërthen ndaj Deschamp: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman

Samir Nasri e ka kritikuar përzgjedhësin e Francës, Didier Deschamps për mos thirrjen e Karim Benzema te skuadra kombëtare për Kampionatet e fundit Evropian dhe Botëror.

Pavarësisht se është i lumtur për arritjet e Les Blues, mesfushori i Anderlechtit nuk e kupton se pse sulmuesi i Real Madrid nuk ka luajtur në ato turne të mëdha, më shumë në Insporti.com.