Ndërpritet ndeshja ku po luan sulmuesi i Kosovës, arsyeja është interesante

Ndërpritet ndeshja ku po luan sulmuesi i Kosovës, arsyeja është interesante

Nuk qenkan vetëm stadiumet e futbollit në Kosovë që po përballkan me probleme. E njëjta gjë po e përcjell edhe Kroacinë, shkruan, Zëri.info.

Ndeshka Inter – Lokomotiva e Zagrebit në elitën e futbollit kroat është ndërprerë pasi janë prishur reflektorët e stadiumit. Në këtë sfidë titullar është duke luajtur sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati.

Ndeshja është ndërprerë te rezultati 0:0 dhe gjasat që të vazhdojë janë të vogla.