Ndërron jetë legjenda e futbollit dhe babai i yllit botëror

Ndërron jetë legjenda e futbollit dhe babai i yllit botëror

Federata e Futbollit Meksikan ka konfirmuar se legjenda e futbollit meksikan Tomas Balcazar ka ndërruar jetë në moshën 88 vjeçare, më shumë në Insporti.com.