“Ndeshja e ardhshme me PSG-në mund të jetë e fundit e Messit në Champions League me Barcelonën”

“Ndeshja e ardhshme me PSG-në mund të jetë e fundit e Messit në Champions League me Barcelonën”

Ish-lojtari i Barcelonës, Rivaldo, ka deklaruar se ndeshja e ardhshme e Barcëlonës kundër PSG-së mund të jetë e fundit në Champions League për Lionel Messi në fanelën katalunase.

Kjo pasi Messi është i lidhur me një largim nga Barcelona dhe humbja në Camp Nou 1-4 veç që i ka thelluar edhe më shumë spekulimet për një largim të Messit në Veri

“Sipas gjitha gjasave kjo do të jetë ndeshja e fundit e Messit në Ligën e Kampionëve me Barcelonën në Camp Nou, “tha ai.

Manchester City, PSG, Inter e Juventues janë skuadrat që janë përmendur si skuadra të ardhshme potenciale të Messit. /Insjaderi.com