NDESHJET E RRETHIT TË KATËRT TË SUPERLIGËS A

NDESHJET E RRETHIT TË KATËRT TË SUPERLIGËS A

Në mes javë do të luhen ndeshjet e rrethit të katërt të Superligës A,në të dyja konkurrencat. Të gjitha ndeshjet do të jenë në program ditën e mërkurë.

Rrethin e katërt do ta hap ndeshja në mes të Dritës dhe M Technologie e cila zhvillohet në Gjilan me fillim në ora 13:00.

E mërkura volejbollistike do të vazhdoj në Therandë, ku ekipi i Therandës në konkurrencën e meshkujve e pret Ferizajn. Ndeshja zhvillohet nga ora 17. Prishtina Volley do të jetë e lirë pasi që ekipi i Lubotenit pas mos zhvillimit të dy ndeshjeve është përjashtuar nga garat.

Ndeshja përmbyllëse e rrethit të katërt do të luhet në Ferizaj. Kastrioti e pret në shtëpi Skenderajn. Kjo ndeshje luhet me fillim nga ora, 20:00.

/Insajderi.com/