Ndeshjet e së shtunës në La Liga

Ndeshjet e së shtunës në La Liga

Pasi e përmbysi Sevillan në “Kupën e Mbretit”, Barcelona zhvillon ndeshjen ne La Liga në udhëtim kundër Osasuna-s.

Ndërsa, Sevilla e cila u eliminua nga Barcelona, në ligë ndeshjet po ashtu në udhëtim kundër Elche.

Dy ndeshjet e tjera janë Real Valladolid & Getafe dhe Cadiz & Elibar. /Insajderi.com