Ndeshjet e sotme në Champions League

Ndeshjet e sotme në Champions League

Në Champions League do të zhvillohen dy ndeshje.

Skuadra italiane, Atalanta do ta pres Real Madridin.

Skuadra më me së shumti trofe në trofe synon fitore me skuadrën e papërshtatshme viteve të fundit.

Ndërsa ndeshja e tjetër do të zhvillohet mes Manchester City dhe Borussia Moenchengladbach. /Insajderi.com