Ndeshjet e sotme në La Liga

Ndeshjet e sotme në La Liga

Atletico Madrid e cila ka gjashtë pikë më shumë sesa Barcelona e 8 më tepër se Real Madridi do të luajë të shtunën kundër Getafe në “derbin e vogël madrilen”. Ndeshja fillon në ora 21:00

Ndërsa, nga ora 16:15, ndjekësit e tyre Real Madridi në “Santiago Bernabeu” e presin Elche.

Sot zhvillohene dhe dy ndeshje të tjera.

Nga 14:00 Deportivo Alaves & Cadiz dhe Ossasuna Real Vlladolid në takimin që fillon në 18:30. /Insajderi.com