Ndeshjet e sotme në Premier League, kryesore ajo mes Arsenalit dhe Chelsea

Ndeshjet e sotme në Premier League, kryesore ajo mes Arsenalit dhe Chelsea

Super dueli i së shtunës në Premier League do të jetë derbi londinez në mes Arsenalit dhe Chelsea, duke filluar nga ora 18:30.

Një ndeshje tejet interesante do të zhvillohet në mes Leicster City dhe Manchester United.

Ndërsa Mancheshter City nga ora 21:00 luan kundër Newcastle United.

Takimet tjera janë: Aston Villa & Crystal Palace, Fulham & Southampton dhe Sheffield United & Everton. /Insajderi.com