Ndeshjet e së shtunës në Serie A

Ndeshjet e së shtunës në Serie A

Në Serie A të shtunën zhvillohen tri ndeshje.

Krye-ndeshja do të jetë derbi i Torinos në mes Juventuesit dhe Torinos.

Takimi fillon nga ora 18:00, njofton Insjaderi.

Në ora 20:45 Interi do ta pres Bologna dhe kërkon tri pikë.

Ndërsa Lazio udhëton tek Spezia në ndeshjen që starton në ora 15:00. /Insajderi.com