Ndryshime në renditje pas ndeshjeve të sotme

Ndryshime në renditje pas ndeshjeve të sotme

Fitorja e Prishtinës në udhëtim te Llapi (4:1) dhe barazimi në Drenas ndërmjet Feronikelit e Dritës (0:0) kanë bërë që renditja në tabelë të pësojë ndryshime.më shumë në Insporti.com