Në Madrid mbesin të befasuar me dëshirën e Iscos

Në Madrid mbesin të befasuar me dëshirën e Iscos

Real Madrid kanë mbetur të befasuar nga dëshira e Iscos që të largohet dhe të kalojë në një skuadër tjetër, shkruan Marca, njofton

Përfaqësuesi i kombëtares së Spanjës besohet se do të largohet nga Mbretëritë këtë janar.

Pakënaqësia e Iscos në Bernabeu lidhet shumë me mungesën e ndeshjeve prejse është rikthyer në Madrid, Zinedine Zidane./Insajderi.com